Praca »

Lekarz weterynarii - obsługa stad reprodukcyjnych drobiu grzebiącego

Nr referencyjny: 8996812

Ważna przez:

Lokalizacja: Ciechanów, mazowieckie

Stanowisko: Lekarz weterynarii - obsługa stad reprodukcyjnych drobiu grzebiącego

Oferent: Cedrob S.A.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad procesem przygotowania ferm do wstawień oraz nadzór i kontrola przebiegu chowu.

  • Ustalanie schematu szczepień i prowadzenie szczepień profilaktycznych.

  • Nadzór weterynaryjny nad stadami reprodukcyjnymi drobiu grzebiącego:

    • badanie stanu zdrowia zwierząt, stosowanie weterynaryjnych preparatów leczniczych,

    • wydawanie zaleceń weterynaryjnych oraz konsultowanie zaleceń zootechnicznych oraz kontrola ich przestrzegania,

    • prowadzenie dokumentacji leczenia zwierząt,

    • wykonywanie badań anatomopatologicznych związanych z potrzebą kontrolowania stanu zdrowia zwierząt.

  • Kontrola upadków na obsługiwanych fermach.

  • Nadzór nad Technikami weterynarii będącymi pracownikami Gabinetu Weterynaryjnego.

  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego na temat prowadzonej aktywności na fermach oraz stopnia przestrzegania obowiązujących standardów w zakresie realizowanych praktyk produkcyjnych i higienicznych.

  • Praca na fermach reprodukcyjnych położonych na terenie województwa mazowieckiego, głównie w powiatach: żuromińskim, mławskim, ciechanowskim i płońskim.

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe weterynaryjne oraz Prawo do Wykonywania Zawodu,

  • Doświadczenie w zakresie obsługi lekarsko - weterynaryjnej stad reprodukcyjnych drobiu grzebiącego,

  • Biegła znajomość języka angielskiego potwierdzona certyfikatem,

  • Czynne prawo jazdy kategorii B,

  • Badania w kierunku nosicielstwa Salmonella i Shigella,

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole,

  • Otwartość, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,

  • Dyspozycyjność, samodzielność i chęć dalszego rozwoju zawodowego,

  • Łatwość w zakresie nawiązywania i budowania relacji interpersonalnych.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + premia),

  • Narzędzia i środki konieczne do wykonywania obowiązków,

  • Szkolenia i kursy.