Uczestnicy turnieju Precyzyjny Gospodarz 2015 podczas Targów OPOLAGRA w Kamieniu Śląskim
Sobota, 13 czerwca 2015 r.:
1 miejsce - Remigiusz Samol z czasem brutto: 3:10
2 miejsce - Pawel Kuczmierczyk z czasem brutto: 3:15
3 miejsce - Patryk Labisz z czasem brutto: 3:24
4 miejsce - Piotr Kubulus z czasem brutto: 3:25
5 miejsce - Adam Gabor z czasem brutto: 3:33
6 miejsce - Piotr Miruga z czasem brutto: 3:39
7 miejsce - Martin Kandziora z czasem brutto: 3:41
8 miejsce - Rafał Lelek z czasem brutto: 4:10
9 miejsce - Aleksander Wieczorek z czasem brutto: 4:33
10 miejsce - Daniel Pietrzak z czasem brutto: 4:34
Niedziela, 14 czerwca 2015 r.:
1 miejsce - Szczepan Walas z czasem brutto: 2:46
2 miejsce - Paweł Mindur z czasem brutto: 3:99
3 miejsce - Mariusz Guglas z czasem brutto: 3:26
4 miejsce - Piotr Maryszczak z czasem brutto: 3:27
5 miejsce - Łukasz Maryszczak z czasem brutto: 3:43
6 miejsce - Mariusz Barszcz z czasem brutto: 3:53
7 miejsce - Damian Ledwoń z czasem brutto: 3:58
8 miejsce - Arkadiusz Niemiec z czasem brutto: 4:25
9 miejsce - Stanisław Budzeń z czasem brutto: 6:18
10 miejsce - Paweł Dybka z czasem brutto: 6:46
Uczestnicy turnieju Precyzyjny Gospodarz 2015 podczas Targów AGRO-TECH w Minikowie
Sobota, 4 lipca 2015 r.:
1 miejsce – Łukasz Brudnowski z czasem brutto: 4:37
2 miejsce – Marcin Kaniewski z czasem brutto: 4:44
3 miejsce – Marcin Dybała z czasem brutto: 4:59
4 miejsce – Mateusz Sołtysiak z czasem brutto: 5:03
5 miejsce – Krzysztof Woźniecki z czasem brutto: 5:08
6 miejsce – Marcin Bąbiński z czasem brutto: 5:14
7 miejsce – Krzysztof Brudnowski z czasem brutto: 5:38
8 miejsce – Sylwester Guss z czasem brutto: 5:50
9 miejsce – Grzegorz Dybała z czasem brutto: 6:41
10 miejsce – Stanisław Budzeń z czasem brutto: 8:54
Niedziela, 5 lipca 2015 r.:
1 miejsce – Damian Pawełkiewicz z czasem brutto: 4:16
2 miejsce – Michał Sigorski z czasem brutto: 4:56
3 miejsce – Krzysztof Raniszewski z czasem brutto: 4:57
4 miejsce – Karol Dobaczewski z czasem brutto: 5:27
5 miejsce – Marian Porowski z czasem brutto: 5:36
6 miejsce – Dariusz Sękowski z czasem brutto: 5:47
7 miejsce – Michał Olszewski z czasem brutto: 5:59
8 miejsce – Paweł Załęski z czasem brutto: 7:04
9 miejsce – Maciej Dobaczewski z czasem brutto: 7:32
10 miejsce – Sylwester Makoś z czasem brutto: 7:40
Czytaj dalej na następnej stronie...